Цеца Ражнатовиќ објави емотивно видео од првиот настап на нејзината ќерка Анастасија.Иако сега тие две се „колешки„ пред 10 години Анастасија беше девојче кое го имаше првото појавување во јавноста во една телевизиска емисија.

-Убавина моја со 11 години, напиша Цеца.

Погледнете го настапот на Анастасија

 

View this post on Instagram

 

Lepota moja sa 11 godina…. @raznatovicanastasija 🤗❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.