Светлана Цеца Ражнатовиќ ќе пее на роденденот на Огњен Врањеш, а дека пристигнала во Грција веднаш се пофали на Инстаграм.

Огњен отсекогаш сакал таа да му пее на роденден, но никогаш претходно не се укажала можност за тоа. Условите за нејзиното доаѓање ги договорил со менаџерите и таа во Атина пристигнала со комплетен тим од музичари, како и со својот фризер.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.