Пејачката Цеца Ражнатовиќ се опуштила со сестра и, Лидија Оцокољиќ, па со своите следбеници на Инстаграм сподели видео и покажа како уживаат.

Имено Цеца сними дел од атмосферата од еден локал, каде ужива со најблиските, како и со своето момче Богдан.

Најдобрата сестра – напиша Цеца.

Инаку Цеца ужива во љубовта со 9 години помладото момче, со кој вчера ја објави и првата фотографија. Откако ја обелоденија врската, Цеца не ја симнува насмевката од своето лице, па повеќе од јасно е дека ужива во љубовта.

Снимката може да ја погледате тука

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.