Андреа е една од најпопуларните пејачки во Бугарија.Таа е позната по бујните гради но и по бурната врска со боксерот Кубрат Пулев.Тој ја оставил по 13 години врска и Андреа тоа тешко го поднела, па дури и помислувала на самоубиство.

 

Славата е меч со две острици но цената која ја платив. Изгубив чуство која сум и здравјето ми се влоши. Кубрат не можеше да ме разбере, почнав да земам седативи и сфатив дека живеам во измислен свет. Неговиот бакнеж со друга беше повод за кавга и враќање во реалноста. Тогаш се пукна-раскажува Андреа.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.