Есил Дјуран и Рени се бугарски фолк пејачки.Тие имаат по 48 години и решија да покажат дека жените на овие години не се за фрлање.

Тие се разголија на базен и во хотелската соба. Рени позира само во розеви гаѓички а пак Есил само со ѓердан.Кај двете во преден план се бујните гради.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.