Српската старлета, Сораја Вучелиќ, неодамна отпатува во Јахорина со својата пријателка Ана Кораќ, од каде редовно поставува разголени фотографии.

Во последната серија фотографии, Сораја позира сама крај каминот, облечена во тесна црна блуза со големо деколте кое „се мачи“ да ги задржи нејзините големи гради

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Очекувано, Сораја за многу брзо време собра огромен број коментари лајкови за изгледот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.