Србија ја тресе голема порно афера откако беа уапсени неколку старлети поради проституција. Најпозната меѓу нив е Тијана Ајфон која била подводник но и давател на услуги. Еден од уживателите за српски „Курир“ го раскажува искуството со старлетите и оти не го жали ниту едно евро што го дал.

Обично секој од нас дава од 1.500 до 2.000 евра и се ангажираат девојките. Сите изгледаат екстра, имаа силикони и скапа гардероба. Се собираме на локации надвор од градот, обично во луксузни вили со базе. Добивавме врвен секс, но тука немаше само старлети, туку и пејачки и банкарки-раскажува клиентот.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.