Ќерката на генералниот директор на клубот Црвена звезда, Звездан Терзиќ, и некогашна девојка на Вељко Ражнатовиќ, на денот на неговата свадба се огласи преку „Твитер“.

Маша се пожали што само таа не добила покана за свадбата на поранешното момче.

 

Подоцна Терзиќ се „утеши“ сама себе:

Ако, ако, ќе се омажи и Маша, напиша Маша, додавајќи во нов твит „НЕМА“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.