По роденденот кој го славеше во својата вила, Јелена Карлеуша замина да летува во Турција со нејзините деца Атина и Нико и тетката Даниела.

Таа „ги известува“ своите следбеници на Инстаграм секој ден за тоа каде е и како го минува времето, а освен луксузот што го покажува, Јелена со своите фотографии во костим за капење предизвикува огромен број реакции.

View this post on Instagram

Günaydın 🇹🇷Good morning ☀️ 🌊

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

На фотографиите од колекцијата минијатурни бикинија, Јелена изгледа како да е гола, а врвот го достигна со изборот на костим за капење во хотелското џакузи, на кој горното парче изгледа како да ќе пукне во секој момент.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.