Српската пејачка Анастасија Ражнатовиќ предмалку на „Инстаграм“ сподели жешка фотосесија во базен. Со бикини во облик на срце, ќерката на Цеца позира на имотот на нејзиното момче Ѓорѓе Куљиќ со кого неколку години е во врска.

 

View this post on Instagram

 

I just don’t see how a world that makes such wonderful things could be bad. 🧜🏻‍♀️

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

 

View this post on Instagram

 

Amoré ❤️

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.