Богдана, која наскоро ќе стапи во брак со синот на Цеца Ражнатовиќ ја прослави моминската вечер.Заедно со најблиските другарки таа се забавуваше цела вечер во еден луксузен ресторан.

Просторијата беше свечено декорирана во момински стил, со многу балони и торти. Цеца пак постојано добиваше слики на Инстаграм за тоа како се забавуваат младите девојки.

 

Најпуштана песна на забавата беше „јер ти си принцеза“ од Дадо Топиќ бидејќи таа е една од најомилените на идната невеста.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.