Скандалот околу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш не стивнува. Сега малата од скандал доживеа уште една непријатност со објавувањето на најнови пораки кои си ги разменувале со Огњен Врањеш. Поради тоа таа напиша порака на својот Инстаграм профил од која се гледа дека е бесна како рис.

Кога го*ната ќе се здружат и со заеднички сили удрат на една жена. Токму тоа покажува колку е таа опасна ѕверка-напишала изреволтирано Јелена

Очигледно таа не може на медиумите да им ја прости порно аферата која и се случи.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.