Наташа призна дека сообраќајната несреќа на поранешниот сопруг и е најголема тага

Наташа Беквалац иако нема среќа во љубовта и три брака позади себе прговори какви односи има со поранешните партнери. Таа призна дека за неа најголема тага е сообраќајната несреќа на поранешниот сопруг Данило Икодиновиќ кој едвај остана жив по падот од мотор.Со ватерполистот ја имаат ќерката Хана.

Имав големи љувови но не беа засекогаш. Дојдов до заклучок дека веќе не можам да бидат со слабичи-рече Наташа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.