Наташа Беквалц и покрај трите разводи изненади со изјавата дека повторно би се омажила за истите сопрузи и дека кај секого од нив имало нешто добро и лошо.На шега вели дека таа е најдобрата поранешна сопруга на светот.

Имав добар брак со Љубо додека беше добар.Со Данило ја добив Хана а со Лука Катја. Значи би се омажила за сите тројца од различни причини. Јас сум најдобрата поранешна жена на светот-вели Наташа.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.