Снимката од бакнежите на Катарина Грујиќ и Огњен Варњеш се прошири со брзина на светлоста и нема кој не поздина гледајќи што прават пејачката и тогаш женетитот фудбалер.

Меѓутоа сега кога страстите малку се смирија, стигна преписката која ја водел со пријател во која се спомнува и Катарина.

Во преписката која одредени медиуми ја објавија, јасно е дека станува збор за разговор меѓу Врањеш и негов пријател после објавување на спорната снимка во која ти двајца се бакнуваат. Фудбалерот открил дека Каќа е единствена фолкерка со која би можел да биде во сериозна врска!

Брат, тоа е единствената девојка со која би бил во врска ако се разведам – наводно напишал фудбалерот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.