Пејачката Јелена Карлеуша деновиве се пофали дека го сменила животниот стил и дека станала дисциплинирана барем што се однесува до здравиот начин на живот, заедно со нејзината помала ќерка. Кај Јелена веќе се забележуваат придобивките од тоа.

На последните фотографии што ги објави на Инстаграм се гледа дека килограмите навистина и се топат, а со облеката и стајлингот многумина ја поистоветија со Барбика.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.