Големиот заводник, актерот Антонио Бандерас ги воодушеви обожавателките објавувајќи фотографија на својот инстаграм-профил на која се гледа како тој и неговата партнерка Никол Кимпел заедно ја китат елката.

Прекрасното дрво дефинитивно го украси нивниот топол дом, а фотографијата беше наградена со голем број лајкови и позитивни коментари.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.