Македонската пејачка Антониа Гиговска има момче и тоа 10 години постаро од неа. Како што дознава „Ексклузив“, се работи за фронтменот на „Либеро бенд“, Иван Јованов.

Осумнаесетгодишната Гиговска и нејзиниот колега се заедно повеќе од еден месец, а врската почнала додека тој сè уште се забавувал со една водителка.

Сите детали гледајте ги во прилогот на „Ексклузив“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.