Новопечената пејачка Анастасија Ражнатовиќ тешко ги поднесува деновите во изолација. Таа е навикната на егозотични патувања и на викенди на Кипар каде нејзината мајка има куќа.

Но, Анастасија сега е дома и се присетува на деновите кога наместо во пижами беше во костим за капење.

Со задоволство се присетувам на лето и плажа додека седам на кауч завиткана во кебе. Но, сега нигде и не се може. Останете дома за ова што побрзо да помине. Од нас зависи-порача пејачката.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.