Пејачката Анастасија Ражнатовиќ неодамна положи возачки. Таа веднаш  си купи нов автомобил и се пофалии дека конечно ќе може сама да се вози каде што ќе посака.

Веднаш штом седна зад воланот, Анастасија направи селфи како што е редот и објави коментар „конечно во моја кола, новопечен возач“.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.