Српската пејачка Анастасија Ражнатовиќ на социјалните мрежи објави видео на кое покажа дека знае да си посвети време на себе за нега на нејзиното лице и тело

Ќерката на Цеца, на видеото седи во када од која провокатицно ѕиркаат нејзините нозе будејќи ја фантазијата на на нејзините фанови.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.