Анастасија Ражнатовиќ ја откри својата новогодишна желба. Таа е поврзана со  нејзината мајка и емотивниот статус.Ќерката посакува мајката да најде емотивен партнер и да биде среќна бидеќи веќе ги подигнала на вистинскиот пат неа и Вељко а наскоро очекува и внук.

Посакувам мајка ми да најде вистински маж и партнер. Секоја жена заслужува да најде маж кој може да и парира во се. Не мислам само материјално туку и по животно искуство, мудрост, љубов, сигурност-размислува Анастасија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.