Ќерката на Жељко Ражнатовиќ Аркан, Анастасија знае да подели цитати од значајни личности на Инстагра.Овој пат таа сподели мисла од најголемиот нарко бос во историјата Пабло Ескобар.Таа е воодушевена од неговото видување за богатството и пријателите.

Мораш да имаш тешки денови за да знаеш која ти е фамилијата, кои ти се пријателите и што е вистинска љубов-напиша Анастасија.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.