Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ беше највесела на свадбата на нејзиниот брат Вељко. Таа славјето го почна уште кога семејството тргна по невестата.

Потоа, како што и самата призна, не престана да плаче кога нејзиниот брат се колнеше на вечна љубов во храмот „Свети Сава“.

Таа пред гостите го запеа својот хит „Ране“, а на крај и продолжи да танцува боса до раните утриснки часови до кога се славеше во „Хајат“.

 

View this post on Instagram

 

Predivan ples♥️

A post shared by Gala Dent & Beauty (@ordinacijagaladent) on

 

View this post on Instagram

 

Tasa se izula na bratovoj svadbi😍😍 @raznatovicanastasija #anastasijaraznatovic #svadba

A post shared by CECA RAŽNATOVIĆ – ©️®️ (@ceca_original_official) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.