Анастасија Квитко e една од најпознатиѕе инфлуенсерки во Русија која оди по стапките на Ким Кардашијан и со провокативни фотографии на Инстаграм собра повеќе од 11,7 милиони фанови.

Анастасија има 25 години и постојано објавува разголени фотографии.

ruskata-kim-kardashijan-ima-11-milioni-sledbenici-na-instagram-i-obozhava-da-provocira-so-oblinite-foto-01.jpg

Повеќето нејзиниот изглед го оценуваат како секси, а има и такви кои сметаат дека пропагира кич и невкус.

View this post on Instagram

Swimsuit @fashionnova @fashionnovamen fashionnnovapartner 💓

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

1,2 or 3 ?💕 Dress @fashionnova @fashionnovamen fashionnovaparner

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

Outfit @fashionnova @fashionnovamen FashionNovapartner 🤍

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

1 or 2?😊 @fashionnova @fashionnovamen 💓Fashionnovparner

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

Swimsuit @fashionnova @fashionnovamen Fashionnovapartner ☀️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

Swimsuit @fashionnova @fashionnovamen Fashionnovapartner 🤍

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

1 or 2?🤗 Swimsuit @prettylittlething 🖤

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.