Иако некое време беа во добри односи, Анабела Атијас и Гаги Џогани повторно завојуваа откако пејачката во една емисија откри дека нејзиниот поранешен сопруг ја изневерувал додека биле во брак со нејзини блиски другарки. После неколкуте прозивки од двете страни, родителите на Луна Џогани се смирија на некое време, но последното интервју на Гаги повторно ги разгоре страстите.

За потсетување, Гаги, меѓудругото, откри и дека Анабела на измама му ги зела децата и го натерала да потпише целосно старателство над нив.

Госпоѓата Атијас не одговори на овие прозивки преку медиумите, но затоа, пак, на социјалните мрежи остави мистериозна порака.

Можеби некогаш ќе изгубам некоја битка, но војна, никогаш! – стои во објавата на пејачката.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.