Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ, пејачката Ана Севиќ се смири со поранешното момче Даниел Недељковиќ по паузата од неколку недели. Двајцата беа уловени во кафана на Копаоник, каде седеле заедно, видно расположени.

Ana Sević i Danijel Nedeljković

Наводно, пејачката со Недељковиќ веќе трет ден уживаат во зимската планинска идила, а се смириле уште пред почетокот на годината. Во новогодишното интервју за „Телеграф“ Севиќ тврдеше дека продолжила со животот, но само неколку дена подоцна е фатена со Даниел.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.