Српската пејачка, Ана Николиќ, конечно се огласи во јавноста, откако нејзиниот поранешен сопруг, раперот раста заврши во триесет дневен притвор поради поседување и трговија со марихуана.

Српските медиуми добија коментар од Николиќ откако таа се врати од патување во Дубаи.

Тој се уште е дел од нашето семејство, коешто за жал се распадна – изјави Николиќ, ставајќи крај на шпекулациите дека ќе бара одзмање на старателството на нивната ќерка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.