Ана Николиќ не крие колку е среќна и остварена откако на свет ја донесе својата ќеркичка Тара, која вчера наполни две години, па поп-пејачката и’ го честита роденденот на Инстаграм, објавувајќи фотографија од најновата тетоважа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.