Пејачот Дарко Лазиќ шокираше многумина кога скоро преку ноќ ослабе 70 килограми, откако го оперираше  желудникот.

Тој синоќа се појави на еден сплав, каде настапувал, а присутните не можеле да поверуваат колку се трансформирал.

Дарко неодамна се исфарбал рус, а за стајлинг одбрал фармерки и црна маица.

Дали ова е навистина тој, се слушале коментари од сите страни

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.