Албанската адвокатка, Редона Кочи, ги полуди нејзините следбеници со жешки фотографии на социјалните мрежи.

Таа позираше скрос гола друга девојка покриени со ливчиња од рози.

Редона Кочи е позната по своите провиокативни фотографии што ги споделува на социјалните мрежи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.