Душко Тошиќ, кој моментално се наоѓа во Кина ја отследил својата сопруга Јелена Карлеуша од Инстаграм.

Како што моментално стојат работите, Јелена и понатаму го следи Душко, а тој ја следи само нејзината покојна мајка, Дивна Карлеуша, на која често и коментираше и ги „лајкуваше“ фотографиите.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.