Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез обожува да се фали на социјалните мрежи со своето обликувано тело. Таа е атрактивна и сексапилна, а профилот на Инстаграм го користи за секојдневно да им се покажува на обожавателите.

Таа редовно вежба и држи до врвна линија и форма, но сака и да се пофали со резултатите.

Обожавателите се воодушевени од последната нејзина објава, пред редовниот тренинг:

View this post on Instagram

D☀️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.