Српскиот пејач Дарко Лазиќ беше музички гостин во едно реално шоу и покажа како изгледа откако драстично ослабе.
Сите забележале дека е послаб од било кога. Тој успеа да ги намали килограмите откако го намали желудникот, а тоа не го криеше од јавноста. Дарко ослабел над 40 килограми, а веднаш после операцијата сподели и впечатоци.

До вчера смеев да јадам само супа процедена, четири лажици и тоа е крајот. А, од вчера каши за бебиња. Замислував дека кашата е сланина“, рекол неодамна пејачот поврзано за својата килажа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.