Даниел Кајмакоски кој неодамна откри дека се развел од сопругата деновиве е уловен во друштво на српската пејачка Милица Павловиќ.

Имено, пејачите се нашле во Будва каде имале настап, а дружбата ја овековечиле со голем број на видеа и фотографии на кои што може да се види дека им годи да минуваат време заедно.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.