Анастасија Ражнатовиќ зборуваше за нејзиниот приватен живот и нештата што јавноста не ги знае за неа. Ќерката на Цеца откри дека повеќе ги немапороците кои ги имала со години, како на пример што се цигарите.

Не пушам цигари веќе една година и неколку дена. Отпрвин целосно се откажав и тоа траеше три месеци, еден ден имав криза, па им се вратив. Потоа се префрлив на алтернативи, па сега сум сè уште на тоа. Се надевам дека еден ден скроз ќе престанам.“, рече Анастасија во емисијата„ Лична, неофицијална

Анастасија го коментира и животот со дечко и Ѓорге.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.