Пејачката Ана Николиќ завчера го славеше својот 41. роденден во еден белградски ресторан, каде до раните утрински часови славеше со своите пријатели. Поп ѕвездата толку се опуштила што се фрлала по сепарето, го кревала фустанот, а сето тоа го објавила и на Инстаграм.

Имено, Ана со група жени пристигнала во ресторанот пред полноќ, одлично расположена, а потоа почнале да пристигнуваат и другите гости.

Погледнете како течела забавата:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.