Познатата бразилска манекенка и ТВ водителка, воедно и поранешна девојка на фудбалската ѕвезда Нејмар, Никол Балс, на еден поткаст отворено проговори за аналниот секс. Како што тврди не е добра во оваа поза бидејќи немала многу пракса, па при нејзиниот прв и единствен обид „не оставила добар впечаток“.

Ух, многу ме болеше. Се обидов, но за малку ќе се онесвестев, па бев принудена да повикам Брза помош. Тоа не е за мене, навистина не е, искрено изјавила 36-годишната убавица.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Bahls (@nicolebahls)

За кратката романса со Нејмар, таа вели дека не била ништо повеќе од малку бакнување.

Беше многу убав и баш убаво мирисаше. Признавам дека на крајот се љубев со него, изјави манекенката и додаде дека со Бразилецот немала ништо повеќе од тоа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Bahls (@nicolebahls)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.