Порноактерката Ајши Пeрверс ја запали германската јавност со оваа скокотлива изјава. Во интервју за тамошните медиуми, таа го објаснувала нејзиниот еротски настап на веб-камерата. Како пример за нејзините сексуални онлајн средби, таа открила дека нејзин муштерија е и еден познат фудбалер од „Бундеслигата“ и германската репрезентација.

Правев сè што ќе ми побараше, а тогаш во еден момент, тој ги соблече пантолоните. Имаше еден толку мал пени, што кога го видов не можев да престанам да се смеам. Не знам дали тоа му пречеше, рекла актерката.

Таа не сакаше да открие за кој фудбалер се работи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.