Гоца Тржан верува дека жените се заљубуваат во маж што прв пат го гледаат само затоа што им е изговор да бидат со него за една вечер.

– Жал ми е, но за жените, заљубувањето служи како изговор за секс за една ноќ. Сум слушнала сто пати, колку страшно се заљубиле после таа една ноќ, рече Гоца.

Таа додаде:

– Додека не пораснаа и не останаа искрени прво со себе, не со општеството, па рекоа:„ Го сакам ова момче сега или никогаш повеќе и имам право на тоа.

Пејачката призна дека имала секс за една ноќ.

– Апсолутно, не гледам што е проблемот? Реков дека: Сега ќе се туширам и ќе излезам надвор, ниту една жена не му го кажала тоа, тој беше шокиран затоа што, тоа тој им го кажуваше на жените. Имам право на она што ми се случи, и дека не ми се допаѓаше, заклучи Тржан во емисијата„ Магазин ИН “

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.