Танчарка ја изведувала својата секси точка на шипка висока 5 метри и потоа…

Видеото од танцот и падот на танчарката го шокираше светот.

Голата девојка која игра на шипката во еден момент паѓа од висина од 5 метри и на изненадување на сите присутни продолжува да танцува иако добила сериозни повреди?

Сето ова се случило во бар во Тексас. Танчарката по настапот на кој доживеала сериозен пад се огласила преку Твитер и навела со какви повреди се здобила при падот од шипката.

Таа објаснила дека скршила неколку заби и вилицата, го повредила зглобот на ногата и прецизирала дека сега ќе и биде потребна операција за да ги реши здравствените проблеми.

Да, паднав од шипка. Ја скршив вилицата и нема ништо интересно во оваа ситуација. Беше тоа најлошата болка која некогаш сум ја почувствувала, навела танчарката на Твитер.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.