Ивана Славковиќ моментално важи за една од најголемите светски ѕвезди на филмови за возрасни, а неодамна се појави и видео од нејзиниот прв кастинг, кога имала 19 години и го завршувала медицинскиот факултет во Ниш.

Ивана Славковиќ-Чери Кис кариерата ја започна во унгарската престолнина Будимпешта, а моментално многумина ја сметаат за една од најпопуларните актерки во светот.

Снима со најголемите продукциски куќи, најмногу во Америка. Ивана, како што и самата во неколку наврати истакна, потекнува од многу конзервативно семејство, а нејзиниот татко практично се одрекол од неа кога дознал што прави. Во еден момент дури реши да се откаже од снимање филмови за возрасни, кога се појави како учесничка во реалното шоу „Парови“. Сепак, таа наскоро се врати во индустријата за возрасни и наскоро изгради импресивна кариера, почнувајќи да заработува големи хонорари.

Taa oткрива што е толку привлечно кај криминалците што ги привлекува девојките.

„Ми свртеа грб само оние кои беа лицемери, односно бившите девојки кои се еб.. со криминалците само затоа што се како некои момци а ја осудуваат проституцијата?Тоа ме полудува кај нашите“, вели Ивана.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.