Лето е време за разголени фотографии и самопромоција на социјалните мрежи. Тоа го искористи и адна од најпопуларните балкански старлети, Сораја Вучелиќ. Таа летово се забавува во Марбеља, Шпанија, а на своите фанови постојано им споделува фотографии на кои се гледа како ужива во животот на егзотични дестинации.

 

View this post on Instagram

 

Savršenstvo❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️ #sorajavucelic @sorajavucelic

A post shared by 👑 Soraja Sara Vucelic 👑 (@soraja_fanclub) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.