Некогаш горештината знае да ве одврати од идејата за секс со партнерот, но постои начин да уживате кога времето е неподносливо жешко без да се чувствувате ужасно во сексот.

Ова се неколку предлози за летен секс:

Ладен ветер

5511_310514170245121_541x398

Застанете пред вентиларот, а партнерот нека биде зад вас. На овој начин и двајцата ќе добиете освежување.

Минимален контакт

5511_310514170245201_578x533

Вашиот парнтер нека легне на ладните плочки, а вие бидете одозгора.

Малку поинаква 69

5511_310514170245264_836x534

Наместо вообичаената 69 поза, додека вие орално го задоволувате партнерот, тој нека ве лади со лепеза по телото. Потоа сменете ги позициите.

Во кино

5511_310514170245318_567x374

Одете на приватно ладно мативе, и додека „гледате“ во кино проекцијата допирајте се меѓусебно.

Летен дожд

5511_310514170245414_593x532

Разладете се со туш, а партнерот нека ве допира за тоа време додека не свршите.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.