Колку и да не сакаме, на летото му се ближи крајот. Затоа, искористете ги последните недели за да си поставите нови секс предизвици по кои ќе го паметите.

Во листата која сакате да ја завршите додека официјално не дојде есен, вметнете ги и овие пози:

1. Секс во скут со нозете на рамениците на партнерот

2. Ножички

3. Лажичка

4. Секс во романтична прегратка

5. Модифицирана мисионерска

6. На тврда подлога

7. Со споени, поткренати нозе

8. Обратна каубојка (жената треба да ја префрли тежината на колениците)

9. Мисионерска под агол

10. Со една подигната нога на неговите раменици

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.