Вистинската есен ни пристигна пред неколку дена. Иако температурите сè уште се високи за ноември, дождливото време ги замени сончевите денови.

Дождот е вистинско време да се остане дома и да се препуштите на фантазијата испробувајќи нови секс-пози со партнерот:

1. На под

 

Мекиот килим или ќебе нека бидат ново место да им се препуштите на страстите и да испробате нешто поинакво

2. Во автомобил

 

 

Замаглени стакла и музика на радио. Движете се во ритамот на капките и уживајте во несекојдневното секс искуство

3. Со топло чоколадо

oralen seks

Капнете топло чоколадо на вашите интимни делови, а партнерот нека му се препушти на чоколадното задоволство

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.