Експлицитната снимка до која дојде редакцијата на Ало.рс. ја затресе целата српска естрада.

Имено порно снимката на која се гледа женска личност како се самозадоволува и пее родененската песна, ги шокираше сите.

Денеска ни е убав ден, убав ден, убав ден – е песната која оваа дама му ја посветила на извесен Огњен.

Додека таа пее и се мази, вниманието го привлекува бемката на нејзиното интимно подрачје.

Шокантната снимка не открива за која личност станува збор, но не постои сомнеж дека паника ќе завладее меѓу многумина.

Снимката може да ја погледнете овде

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.