На социјалните мрежи кружи видео од Станија Добројевиќ од младоста, додека уште немаше ставено силикони.

Старлетата пред камера игра во жешка долна облека.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.