Едноставна и многу еротска поза која со мали модификации, ќе направи вистински бум во вашиот сексуален живот. Се што треба е да набавите стол со висок наслон и една перница.

Седнете му во скут, придржувајте се за неговите колена, а потоа тој нека ви помогне да ги префрлите колената преку неговите рамена. Потоа, почнете да се движите напред-назад во ритам кој ви одговара, а за рамнотежа, најдобро е столот да го поставите покрај ѕид.

Оваа поза ќе ви овозможи да бидете многу блиску еден до друг и да уживате во заводливи погледи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.