Јана Стојановска, која веќе подолго време е во врска со девет години помладиот кошаркар Андрија Бојиќ, уште еднаш покажа дека е без влакна на јазикот. За естрадниот магазин „Бекстејџ“, младата актерка отоврено зборувала за сексот, а открила и една пикантерија.

Водев љубов на отворено. Беше тоа една куќа на Водно, не беше комплетно изградена. Беше роматично бидејќи немаше покрив и се гледаа ѕвездите. Не беше многу високо, дури не’ гледаа соседите, раскажала Стојановска.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jana Stojanovska (@jana__100janovska_cherenko) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.